Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

smart ROLETY ZEWNĘTRZNE
Z FUNKCJĄ ŻALUZJI

smart roleta id3 z funkcją żaluzji

w wersji solarnej i hybrydowej

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Obrotowe lamele dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz, niemal tak jak to ma miejsce w przypadku żaluzji.

Żaluzje fasadowe bubendorff

Mechanizm

Kolory

dla ram jak powyżej - kolory lamelek poniżej

Wymiary

Szerokość minimum 49 cm / maksimum 300 cm. Wysokość minimum 67 cm / Maksimum 270 cm.

Sposób montażu

STEROWANIE

Rolety Bubendorff mogą być sterowane na wiele różnych sposobów, zapewniając użytkownikom komfort obsługi, oszczędności i bezpieczeństwo.
 
w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system Bubendorff oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne.
 
Rolety Bubendorff mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu, dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować  odpowiednio do panujących warunków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia.

Podstawowym urządzeniem do sterowania jest pilot jedno lub 4-kanałowy

Jednokanałowy pilot Bubendorff przeznaczony jest do sterowania jedną roletą lub jedną grupą rolet (standardowe wyposażenie każdej rolety). Pilot z zegarem czasowym pozwala na skorzystanie z funkcji zaprogramowania otwierania lub zamykania rolet według preferencji ustawionego czasu.

Idiamant urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i NETATMo

Sterowanie roletami za pomocą tabletu lub smartfona. Dzięki użyciu stacji pogodowej Netatmo można ustawić reakcję rolet w zależności od pogody. Tworzenie scenariuszy np. wyjście z domu i opuszczenie wszystkich rolet. Programowanie podnoszenia lub opuszczania rolet w zależności od harmonogramu dziennego

ZNAJĄC SWOJE PRODUKTY MARKA BUBENDORFF OFERUJE KLIENTOM AŻ 7 LAT GWARANCJI NA ROLETY ZEWNĘTRZNE. DOTYCZY TO ZARÓWNO ROLET Z FUNKCJĄ ŻALUZJI, JAK ROLET DACHOWYCH ORAZ ROZWIĄZAŃ DO OGRODÓW ZIMOWYCH. GWARANCJA OBEJMUJE WSZYSTKIE CZĘŚCI ŁĄCZNIE Z OGNIWEM FOTOWOLTAICZNYM I AKUMULATOREM.

Gwarancja Bubendorff

po upływie okresu gwarancjnego użytkownicy rolet bubendorff mogą liczyć na profesjonalne wsparcie serwisu pogwarancyjnego premium blinds. usługi serwisowe premium blinds wykonywane są zawsze wyłacznie przez autoryzowanych serwisantów. każda usługa serwisu premium blinds objęta jest 2-letnią gwarancją.

Smart rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji to innowacyjne rozwiązanie, które łączy w sobie zalety tradycyjnych rolet zewnętrznych i żaluzji. Dzięki temu produkt ten umożliwia regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia oraz zapewnia ochronę przed słońcem i zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi. Rolety te są sterowane za pomocą pilota, co pozwala na wygodne i szybkie ich obsługiwanie. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu paneli solarnych, rolety są w stanie zasilać się samodzielnie, co pozwala na znaczne obniżenie kosztów energii elektrycznej oraz zapewnia ich niezależność od sieci energetycznej. Smart rolety zewnętrzne są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do wyglądu fasady budynku. Ich nowoczesny design sprawia, że stanowią one nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne rozwiązanie. Wśród zalet smart rolet zewnętrznych warto wymienić przede wszystkim:

  • wygodną obsługę za pomocą pilota
  • możliwość automatycznego ładowania dzięki panelom solarnym
  • ochronę przed słońcem i czynnikami atmosferycznymi
  • regulację ilości światła wpadającego do pomieszczenia
  • oszczędność energii elektrycznej.