...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

SMART ROLETY Żaluzje Zewnętrzne
na okna tarasowe, ogrodowe, do altany

Rolety żaluzje na okna tarasowe ogrodowe do altany Bubendorff

Rolety bubendorff na okna tarasowe mogą zostać zastosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Ich obsługa odbywa się za pomocą specjalnego pilota lub smartfonu, dzięki czemu zarządzanie roletami może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

STEROWANIE

Rolety Bubendorff mogą być sterowane na wiele różnych sposobów, zapewniając użytkownikom komfort obsługi, oszczędności i bezpieczeństwo.
 
w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system Bubendorff oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne.
 
Rolety Bubendorff mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu, dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować  odpowiednio do panujących warunków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia.

Podstawowym urządzeniem do sterowania jest pilot jedno lub 4-kanałowy

Jednokanałowy pilot Bubendorff to niezawodne narzędzie do zarządzania pojedynczą roletą lub grupą rolet, co stanowi standardowe wyposażenie każdego systemu. Dzięki wbudowanemu zegarowi czasowemu, pilot umożliwia programowanie otwierania lub zamykania rolet w wybranym czasie, co zapewnia wygodę i elastyczność w użytkowaniu. To praktyczne rozwiązanie, które umożliwia spersonalizowaną kontrolę nad oświetleniem i prywatnością w domu.

Idiamant urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i NETATMo

Możliwość sterowania roletami za pomocą tabletu lub smartfona umożliwia użytkownikom dostosowanie ich działania do aktualnych warunków pogodowych dzięki wykorzystaniu stacji pogodowej Netatmo. Dodatkowo, użytkownicy mogą tworzyć spersonalizowane scenariusze, takie jak automatyczne opuszczanie rolet podczas opuszczania domu, oraz programować ich ruchy w zależności od ustalonego harmonogramu dziennego.

Marka Bubendorff, znając swoje produkty, oferuje klientom aż 7 lat gwarancji na rolety zewnętrzne. Ta długa gwarancja obejmuje zarówno rolety z funkcją żaluzji, jak i rolety dachowe oraz rozwiązania do ogrodów zimowych. Klienci mogą mieć pewność, że wszystkie części, włącznie z ogniwiem fotowoltaicznym i akumulatorem, są objęte gwarancją. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że ich rolety będą działać niezawodnie przez długie lata, co stanowi potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych produktów przez markę Bubendorff.

Gwarancja Bubendorff

Po zakończeniu okresu gwarancyjnego, użytkownicy rolet Bubendorff mogą nadal liczyć na wysokiej jakości wsparcie serwisowe oferowane przez Premium Blinds. Usługi serwisowe świadczone przez Premium Blinds są zawsze realizowane przez wykwalifikowanych i autoryzowanych serwisantów, co gwarantuje profesjonalizm i skuteczność działań. Dodatkowo, każda usługa serwisu Premium Blinds jest objęta 2-letnią gwarancją, co zapewnia użytkownikom spokój i pewność co do jakości przeprowadzanych napraw i konserwacji.

Smart rolety żaluzje zewnętrzne to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na skuteczną ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem. Są one przeznaczone do stosowania na oknach tarasowych, ogrodowych, do altan i innych przestrzeniach zewnętrznych. Rolety charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na warunki atmosferyczne. Są dostępne w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu architektury. Główną zaletą smart rolet zewnętrznych jest możliwość regulacji natężenia światła oraz kąta nachylenia listew żaluzjowych. Dzięki temu można swobodnie kontrolować ilość światła docierającego do wnętrza pomieszczenia oraz zwiększyć prywatność. Smart rolety są również wyposażone w automatyczny system sterowania, który pozwala na ich zdalne sterowanie za pomocą smartfona lub pilota. Funkcja automatycznego otwierania i zamykania pozwala na dostosowanie się do zmieniających się warunków atmosferycznych. Rolety to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ dzięki zastosowaniu systemu solarnego są w stanie generować energię z własnych paneli słonecznych. Dzięki temu są bardzo oszczędne w użytkowaniu i nie wymagają podłączenia do sieci energetycznej.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.