Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

rolety zewnętrzne rolax
na dach Tarasu czy ogrodu zimowego

Zewnętrzne Rolety dachowe ROLAX

Aluminiowe rolety dachowe Rolax przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach, przydomowych basenach. Rolety te służa nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych.

Rolety zewnętrzne na okna dachowe

Mechanizm

Kolory

Kolor pancerza

Rolety dachowe

Wymiary

Maksymalna powierzchnia do osłonięcia jednym systemem 30 m2.

1 moduł może osiągając maksymalnie 180 cm szerokości i 600 cm wysięgu.

CZY WIESZ ŻE?

Przy opuszczonej rolecie Rolax można uzyskać latem spadek temperatury w pomieszczeniu nawet o 20 stopni!

ZNAJĄC SWOJE PRODUKTY MARKA BUBENDORFF OFERUJE KLIENTOM AŻ 7 LAT GWARANCJI NA ROLETY ZEWNĘTRZNE. DOTYCZY TO ZARÓWNO ROLET Z FUNKCJĄ ŻALUZJI, JAK ROLET DACHOWYCH ORAZ ROZWIĄZAŃ DO OGRODÓW ZIMOWYCH. GWARANCJA OBEJMUJE WSZYSTKIE CZĘŚCI ŁĄCZNIE Z OGNIWEM FOTOWOLTAICZNYM I AKUMULATOREM.

ZASILANIE W WERSJI HYBRYDOWEJ

CZUJNIK TEMPERATURY

ZASILANIE W WERSJI SOLARNEJ

STEROWANIE

Rolety Bubendorff mogą być sterowane na wiele różnych sposobów, zapewniając użytkownikom komfort obsługi, oszczędności i bezpieczeństwo.
 
w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system Bubendorff oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne.
 
Rolety Bubendorff mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu, dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować  odpowiednio do panujących warunków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia.

Podstawowym urządzeniem do sterowania jest pilot jedno lub 4-kanałowy

Jednokanałowy pilot Bubendorff przeznaczony jest do sterowania jedną roletą lub jedną grupą rolet (standardowe wyposażenie każdej rolety). Pilot z zegarem czasowym pozwala na skorzystanie z funkcji zaprogramowania otwierania lub zamykania rolet według preferencji ustawionego czasu.

Idiamant urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i NETATMo

Sterowanie roletami za pomocą tabletu lub smartfona. Dzięki użyciu stacji pogodowej Netatmo można ustawić reakcję rolet w zależności od pogody. Tworzenie scenariuszy np. wyjście z domu i opuszczenie wszystkich rolet. Programowanie podnoszenia lub opuszczania rolet w zależności od harmonogramu dziennego

Gwarancja Bubendorff

po upływie okresu gwarancjnego użytkownicy rolet bubendorff mogą liczyć na profesjonalne wsparcie serwisu pogwarancyjnego premium blinds. usługi serwisowe premium blinds wykonywane są zawsze wyłacznie przez autoryzowanych serwisantów. każda usługa serwisu premium blinds objęta jest 2-letnią gwarancją.

Rolety zewnętrzne Rolax to innowacyjne rozwiązanie do osłony dachu tarasu czy ogrodu zimowego. Rolety te zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, jednocześnie pozwalając na swobodną regulację natężenia światła. Rolety Rolax są dostępne w różnych wersjach, umożliwiając dopasowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań. W zależności od modelu, rolety te mogą być napędzane ręcznie lub za pomocą silnika elektrycznego. Rolety zewnętrzne Rolax wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, co pozwala na dopasowanie do każdego stylu i aranżacji. Warto podkreślić, że rolety zewnętrzne Rolax to nie tylko funkcjonalność, ale także estetyka. Ich nowoczesny design sprawia, że stanowią one stylowy element architektury budynku, który z pewnością przyciągnie uwagę i podkreśli jego charakter. Polski dystrybutor rolet zewnętrznych solarnych Premium Blinds oferuje rolety zewnętrzne Rolax w atrakcyjnych cenach, zapewniając jednocześnie fachowe doradztwo i kompleksową obsługę.