...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

AKADEMIA BUBENDORFF

Tworzona jest dla instalatorów oraz klientów którzy szukają odpowiedzi na wiele pytań przed zakupem rolet

ODCINEK 1

Montaż SMART Rolet Bubendorff w wersji podtynkowej

Zapraszamy do obejrzenia filmu na temat montażu rolet podtynkowych, który przedstawia krok po kroku jak zamontować rolety podtynkowe Bubendorff. Film jest bardzo pomocny i przejrzysty, a jego obejrzenie może ułatwić proces montażu oraz pomóc w uniknięciu potencjalnych błędów. Obejrzenie filmu może być szczególnie przydatne dla osób, które zamierzają zamontować rolety podtynkowe po raz pierwszy, oraz dla tych, którzy chcą uzyskać więcej informacji na temat montażu rolet Bubendorff.

ODCINEK 2

Rolety z Funkcją Żaluzji z Moskitierą Plisowaną

W tym odcinku chcemy Wam pokazać jak wygląda montaż rolet zewnętrznych Bubendorff wraz z moskitierami plisowanymi. Jest to częste połączenie na oknach balkonowych otwieranych czy przesuwanych HS. Więcej dowiecie się oglądając odcinek.

ODCINEK 3

Jakie rolety zewnętrzne wybrać do ogrodu zimowego

Pokażemy Wam idealne połączenie rolet Bubendorff z ogrodem zimowym. Dzięki naszym systemom schłodzisz pomieszczenie nawet o 20 stopni. Rolety zewnętrzne aluminiowe to najlepsze dostępne rozwiązanie dla ogrodów zimowych. Wciąż zastanawiasz się jaki system rolet zewnętrznych wybrać? Obejrzyj odcinek poświęcony osłonięciu ogrodu zimowego roletami.

ODCINEK 4

Szkolenie Bubendorff dla Partnerów

Szkolimy naszych Partnerów, aby dostarczać rolety jak i usługę PREMIUM. Dwa dni szkoleń i ponad 50 przeszkolonych osób. Dzięki takim szkoleniom wszyscy podnosimy poziom swoich usług, a my wiem na co jeszcze mamy zwrócić uwagę.

FAQ

Tutaj uzyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Tak, nie ma znaczenia na której stronie montowane są rolety solarne zewnętrzne. Ważne jest, aby panel fotowoltaiczny nie był zacieniony.

7- letnią Gwarancją objęte są wszystkie rolety Bubendorff. Smart Rolety zewnętrzne ID3 , Smart Rolety zewnętrzne ID3 z funkcją żaluzji, Roleta dachowa Rolax oraz Roleta Zip Solar. Gwarancja obejmuje również silnik i fotowoltaikę. Gwarantujemy bezpłatny serwis w okresie 2 lat od zakupy. Od drugiego do siódmego roku serwisujemy rolety odpłatnie, natomiast części dostarczamy bezpłatnie w ramach 7-letniej gwarancji producenta. Nie dotyczy to rolet mechanicznie uszkodzonych przez czynniki zewnętrzne.

Dzięki zastosowaniu silników hybrydowych MH, możemy sterować kierunkami obrotu silnika poprzez impuls lub podtrzymanie napięcia. Jest również możliwość zintegrowania silników solarnych do zewnętrznej automatyki inteligentnego domu. W naszej ofercie posiadamy również sterownik Idiamant do sterowania zdalnego poprzez smartfon lub tablet.

Wszystkie produkty Bubendorff można zaprogramować do wielokanałowego pilota lub sterownika Idiamant.

Producent udziela 7-letnie gwarancji na cały produkt w tym akumulatory.

Wystarczy przez około 10 sekund przytrzymać przycisk Bubendorff na pilocie. Dioda zmieni kolor z czerwonego na zielony i aktywuje się w ten sposób czujnik słoneczny. Deaktywacja odbywa się w ten sam sposób, z koloru zielonego dioda zmienia kolor na czerwony.

Smart Rolety ID3 są w tej samej cenie niezależnie od wymiarów. Na cenę wpływa tylko wybór silnika Hybrydowego lub Solarnego. Maksymalny wymiar smart rolety ID3 z tradycyjnym pancerzem wynosi 2672mm, natomiast smart rolety ID3 z funkcją żaluzji wynosi 2500mm.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.