...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Warsaw Home & Contract – 7. Edycja Biznesowych Targów Wnętrz z udziałem Premium Blinds

Premium Blinds

Jesienna edycja biznesowych targów wnętrz Warsaw Home & Contract, które co roku gromadzą najlepszych wystawców oraz tłumy odwiedzających, odbyła się w dniach 19-22 października 2022 w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Warto wspomnieć, że to największy tego typu obiekt w Europie Środkowej zbudowany z 6 nowoczesnych hal, w których wystawcy mogą prezentować swoje stanowiska w kilku kategoriach:

  • Build,
  • Bathroom
  • Light,
  • Textile,
  • Kitchen
  •  

Naszą firmę znaleźć można było znaleźć na hali B, gdzie prezentowane były stanowiska z sektora Build. W wydarzeniu udział wzięło około 700 firm z całej Polski, a liczba gości sięgnęła niemal 50 000.

Stoisko Bubendorff

Jak już wspomnieliśmy – stoisko Bubendorff zostało ulokowane w hali B. Stworzyliśmy w nim wydzieloną strefę Premium Blinds. Nie mogło w niej oczywiście zabraknąć sztandarowych produktów tej marki. Goście mogli więc podziwiać szklany dach z roletą Rolax przeznaczoną do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, a także nowoczesne rolety ID3 z funkcją żaluzji z obrotowymi lamelami regulującymi dopływ światła do pomieszczeń. Ponadto zainteresowani mogli dowiedzieć się więcej na temat podgrzewanego gresu zewnętrznego Aperto Floor. Całość została uzupełniona ścianą Aperto Wall z grafiką nawiązującą do identyfikacji marki Premium Blinds. Produkt ten to unikalna propozycja dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych ścian z pergolami wykonywana za pomocą okładziny ściennej.

Nasze stanowisko uzupełniły meble Kler Outdoor, a wśród nich niezwykle stylowe i wygodne krzesła TUKA w energetycznym pomarańczowym kolorze Matt Saffron Yellow oraz stoliczek lastriko STULLE z blatem z drewna melaminowego z powierzchnią nakrapianą plamami w kolorze pomarańczowym i granatowym.

Kolejna edycja targów przewidziana jest na wiosnę, a konkretnie na marzec 2023.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.