...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Szybki montaż rolet solarnych Bubendorff ID3 Solar bez konieczności kucia ścian i doprowadzania przewodów zasilających

Rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji

Decydując się na budowę domu, wiele z nowoczesnych rozwiązań technologicznych należy wziąć pod uwagę już na etapie projektu. Pompa ciepła, wentylacja mechaniczna, system alarmowy, odkurzacz centralny, a nawet większość rolet zewnętrznych wymagają zaplanowania i rozprowadzenia dodatkowych instalacji wewnątrz budynku. Co zrobić, gdy kupujesz dom z rynku wtórnego lub podczas stawiania budynku niektóre technologie dopiero wchodziły na rynek polski? Czy zachowanie estetyki fasady domu przy montażu rolet solarnych jest możliwe?

Bezinwazyjna instalacja rolet solarnych Bubendorff

Estetyczne kasety rolet solarnych Bubendorff wystarczy zamocować na zewnątrz okna, by cieszyć się z ich funkcjonalności. W przeciwieństwie do modeli elektrycznych – również hybrydowych – nie potrzebują zewnętrznego zasilania prądem. Są w pełni samowystarczalne, dlatego mogą być zakładane w każdym domu bez dodatkowej inwestycji w zmiany projektu budowy, przerabiania instalacji elektrycznej, rozprowadzania kabli czy remontowania elewacji. Bateria w roletach Bubendorff ID3 Solar nie wymaga stałej ekspozycji na promienie słoneczne i jest całkowicie zintegrowana z kasetą urządzenia. Oprócz samej rolety nie musisz instalować na budynku żadnych dodatkowych urządzeń!

Zalety rolet Bubendorff ID3 Solar

Ruchome lamele pozwalają użytkownikom na zdalne sterowanie poziomem nasłonecznienia w mieszkaniu – za pomocą pilota lub aplikacji. Produkty Bubendorff łączą w sobie wszystkie zalety rolet antywłamaniowych z praktycznymi roletami zewnętrznymi. Dzięki dociepleniu lameli pianką rolety Bubendorff ID3 Solar pełnią funkcję termoizolacyjną, ograniczając straty ciepła w zimie. Sprawdzają się nawet przy nieszczelnych oknach. Decydując się na inwestycję w rolety zasilane energią słoneczną, otrzymasz:

  • nowoczesną ochronę antywłamaniową z funkcją żaluzji,
  • samowystarczalne urządzenie, które nie generuje dodatkowych kosztów zużywania energii,
  • kasetę wyposażoną w akumulator (dzięki temu roleta nie musi być stale zasilana światłem słonecznym),
  • ruchome lamele w kolorach do wyboru,
  • zdalne sterowanie,
  • nowoczesne rolety bez kucia ścian i rozprowadzania instalacji,
    gwarancję producenta oraz profesjonalny serwis.

Jeśli chcesz dokładnie poznać możliwości rolet solarnychnapisz do nas!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.