...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolety z funkcją żaluzji do ogrodu zimowego

Rolety Kargoszyn Ciechanów Montaż

Rosnąca popularność ogrodów zimowych zupełnie nie dziwi znawców rynku. Możliwość spędzania czasu w przeszklonym pomieszczeniu, w którym otacza nas własny ogród, ma wiele zalet. Obcowanie z naturą niezależnie od temperatury na zewnątrz jest komfortową odmianą od nieustannego przebywania w zamkniętym ścianami pomieszczeniu. Ekspozycja na światło słoneczne choćby w zimie, przy ujemnych temperaturach może pozytywnie wpływać na zdrowie, a już szczególnie na samopoczucie. Sprawiając sobie taki rozwiązanie, warto postawić na najwyższy poziom komfortu.

Jedną z naszych ostatnich realizacji jest montaż rolet zewnętrznych Bubendorff ID3 z funkcją żaluzji na przeszklonych ścianach ogrodu zimowego, w domu jednorodzinnym w Kargoszynie. Mówiąc o tej inwestycji, warto zwrócić uwagę na trudność montażu. Ściany ogrodów zimowych są skonstruowane ze szkła, więc instalacja musi być precyzyjna, by nie uszkodzić tej relatywnie delikatnej konstrukcji. W tym wypadku roleta zewnętrzne Bubendorff jest idealnym rozwiązaniem, ponieważ jej montaż jest bezinwazyjny – co oznacza, że nie ma potrzeby przeciągania kabli na drugą stronę ściany lub kłucia w czymkolwiek. Roletę zewnętrzną instaluje się do konstrukcji ogrodu zimowego, a jej silnik solarny sprawia, że sama w sobie staje się automatycznym bytem, który nie potrzebuje prądu. Istotnym faktem jest to, że roletą możemy sterować poprzez aplikację mobilną lub pilot, dostosowując poziom przepuszczalności słońca, do własnych, indywidualnych potrzeb.

Roleta zewnętrzna Bubendorff ID3 z funkcją żaluzji ma jeszcze jedną istotną cechę, która sprawia, że jest to rozwiązanie idealne dla ogrodów zimowych. Mianowicie bardzo wysoki poziom termoizolacji. Korzystanie z własnej, przeszklonej przestrzeni może być uciążliwe w niektórych sytuacjach pogodowych – przykładowo, w trakcie kalendarzowego lata, gdy obiekt jest pod ciągłą ekspozycją słoneczną, panująca tam temperatura może przyprawić o zawrót głowy niejednego miłośnika ciepłych miejsc. Z pomocą przychodzi roleta zewnętrzna Bubendorff, która poprzez innowacyjne rozwiązanie, jakim są lamele, w których umieszcza się zaawansowaną technologicznie piankę, są w stanie ochronić przestrzeń przed nagrzaniem się.

 W wypadku realizacji w Kargoszynie zamontowaliśmy cztery sztuki rolet zewnętrznych Bubendorff ID3. Trzy z nich to rolety zasłaniające przód ogrodu zimowego. Jedna sztuka we wnęce okiennej.

Jeżeli interesują Cię rozwiązania Bubendorff do Twojego ogrodu zimowego, skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do skontaktowania się z nami, jeśli interesują Cię rozwiązania Bubendorff do Twojego ogrodu zimowego! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rolet i chętnie pomożemy Ci stworzyć idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie. Czekamy na Twój telefon lub e-mail!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.