...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Nasz partner JAGA-DOM – Katowice

Rolety Bubendorff zewnętrzne solarne Katowice

Szanowni Klienci,

Jaga-dom z Katowic, z dumą ogłasza swoją rolę jako autoryzowany sprzedawca marki Premium Blinds – polskiego lidera w segmencie innowacyjnych technik osłonowych rolet Bubendorff. Premium Blinds dedykuje się doskonałości w funkcjonalności, wzornictwie, oraz wykorzystaniu najnowszych materiałów, tworząc produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto wybrać Jaga-dom?

  1. Jakość: Nasze zobowiązanie do doskonałości zostało uznane przez normy jakości, co stanowi solidne podstawy dla naszych klientów.
  2. Pasja i zaangażowanie: Jaga-dom nie jest jedynie miejscem sprzedaży, to przede wszystkim zespół pasjonatów, gotowych zaoferować najlepsze rozwiązania dla Twoich okien.
  3. Bogaty wybór: Ponad 50 różnych zasłon okiennych dostępnych u nas sprawi, że wybór “żaluzji, plisy, a może rolety?” stanie się prostszy niż kiedykolwiek. Nasz szeroki asortyment to gwarancja olbrzymiego pola manewru dla wystroju Twojego wnętrza.

Poczuj się bezpiecznie i komfortowo z Jaga-dom:

  • Doradzamy: Nasz zespół ekspertów jest gotów podzielić się wiedzą i doświadczeniem, aby pomóc Ci w dokonaniu najlepszego wyboru.
  • Profesjonalizm obsługi: Dla nas każdy klient to priorytet. Zapewniamy profesjonalną obsługę przed, w trakcie i po sprzedaży.

Jeśli chcesz otrzymać profesjonalne doradztwo naszego konsultanta, skontaktuj się z nami! Jaga-dom to więcej niż zakupy – to doświadczenie, które troszczy się o Ciebie i Twoje okna.

Wygodna i nowoczesna kontrola światła z smart roletami i żaluzjami

Smart rolety z funkcją żaluzji to nie tylko elementy dekoracyjne – to inteligentne rozwiązanie, które podnosi komfort i efektywność w zarządzaniu światłem w Twoim domu. Oto, dlaczego warto zainwestować w to nowoczesne rozwiązanie.

a. Inteligentna Adaptacja do Warunków Zewnętrznych: Smart rolety z funkcją żaluzji reagują na zmieniające się warunki pogodowe i oświetleniowe. Automatycznie dostosowują poziom odsłonięcia okna, wykorzystując naturalne światło słoneczne w celu optymalnego oświetlenia pomieszczenia.

b. Zdalne Sterowanie i Programowanie: Aplikacje mobilne umożliwiają zdalne sterowanie roletami z dowolnego miejsca na świecie. Możesz zaprogramować harmonogramy działania, dostosować ustawienia do swoich preferencji, a nawet zdalnie kontrolować rolety, sprawdzając ich stan w czasie rzeczywistym.

c. Prywatność i Estetyka: Funkcja żaluzji w smart roletach daje pełną kontrolę nad poziomem prywatności. Reguluj kąt żaluzji, aby zabezpieczyć się przed niechcianymi spojrzeniami, utrzymując jednocześnie estetykę wnętrza.

d. Energooszczędność i Ekologia: Inteligentna adaptacja do warunków zewnętrznych przekłada się na efektywność energetyczną. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu światła słonecznego, smart rolety mogą pomóc w redukcji zużycia energii elektrycznej, co jest zarówno ekologiczne, jak i oszczędne.

e. Integracja z Ekosystemami Smart Home: Smart rolety z łatwością integrują się z innymi urządzeniami smart home, tworząc spójny i zautomatyzowany ekosystem. Sterowanie głosowe, scenariusze działania, czy integracja z systemami alarmowymi – wszystko to jest możliwe dzięki inteligentnej komunikacji urządzeń.

Z poważaniem,

Zespół Jaga-dom, Katowice

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.