...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolety Bubendorff w domu jednorodzinnym

Rolety zewnętrzne Bubendorff do domu jednorodzinnego Warszawa

Zabezpieczenie rodziny i majątku odgrywa istotną rolę w hierarchii
potrzeb każdego z nas. Decydując się na zakup rolet zewnętrznych, warto
zwrócić uwagę właśnie na ten aspekt. Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3
poprzez ruchome lamele wyróżniają się blokadą antywłamaniową, która
chroni budynek przez dostaniem się do jego wnętrza nieproszonych gości.

Kolejnym istotnym benefitem jest brak potrzeby kucia ścian. Instalacja nie wymaga żmudnego i czasochłonnego przeciągania okablowania poprzez mury budynku, co dla większości klientów jest ogromnym plusem. Równie ważnym plusem wynikającym z bezinwazyjnego montażu jest ograniczenie kosztów realizacji inwestycji – prostszy montaż, niższy koszt.

Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 są również wyposażone w ruchome lamele, które pozwalają dozować dopływ światła o budynku, na których są zainstalowane. Jest to świetne rozwiązanie w wypadku pomieszczeń o dużej ekspozycji na światło słoneczne. Za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji mobilnej lub w pilocie możemy dostosować przepływ światła w sam raz do naszych potrzeb – chcemy urządzić sobie seans kinowy w środku dnia, w pomieszczeniu, którego okna wybiegają na południe – jeden przycisk i w naszym salonie panuje ciemność. Chcemy zorganizować uroczyste przyjęcia z doniosłej okazji, jeden przycisk i w naszej jadalni panuje idealna jasność. Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 sprawią, że panowanie nad światłem słonecznym przestanie być wyzwaniem, a technologia pozwoli dostosowywać jego dopływ do indywidualnych potrzeb.

Realizacja była wykonywana na terenie Warszawy. Łącznie zamontowaliśmy 14 rolet, których funkcjonowanie zostało oparte o silniki solarne. Tego typu rozwiązanie pozwala w uniezależnić działanie mechanizmu o prądu. W ekstremalnych sytuacjach bez prądu i w ciemności silnik solarny jest w stanie działać aż 7 dni, co czyni go absolutnym liderem na rynku rolet zewnętrznych pod względem zaawansowania technologicznego i również ceny, która jest niezmienna w zależności od rozmiaru rolety. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego domu jednorodzinnego.

Jeżeli chcesz poznać więcej atutów rolet zewnętrznych Bubendorff, skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi Ci pełen pakiet informacji. Możesz zrobić to tutaj.

Oferujemy rolety zewnętrzne Bubendorff do domów jednorodzinnych w Warszawie, które zapewniają nie tylko ochronę przed promieniowaniem słonecznym i ciepłem, ale także podnoszą poziom prywatności i bezpieczeństwa.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.