...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolety Bubendorff – instalacja Mińsk Mazowiecki

Rolety Bubendorff Mińsk Mazowiecki montaż

Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 to rozwiązanie, które sprawdza się w każdym wypadku. Nie tylko w domach prywatnych, ale również z powodzeniem rolety znajdują swoje zastosowanie w wypadku inwestycji mieszczących się w blokach i apartamentowcach. Ich nieinwazyjny montaż w wielu przypadkach jest determinantem podjęcia decyzji o zakupie. W wypadku budynków, w których znajduje się więcej mieszkań, najczęściej do jakiejkolwiek ingerencji w elewację potrzebujemy zgody zarządcy nieruchomości. W tym wypadku nie jest ona zupełnie potrzebna. Ponieważ rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 montuje się bezpośrednio na tynk, bez potrzeby kłucia ściany i przeciągania okablowania. Na taką autonomiczność pozwala silnik, który w wypadku tej realizacji jest silnikiem napędzanym słońcem. Rozwiązania tego typu zyskują ogromną popularność, ponieważ są przede wszystkim ekonomiczne – zużycie energii jest minimalne, co pozwala na zastosowanie baterii słonecznych, przez również jest ekologiczne.

Jedną z podstawowych potrzeb klientów w wypadku tej realizacji było zapanowanie nad światłem słonecznym, które w wielu sytuacjach, było uciążliwe dla właścicieli nieruchomości. Ekspozycja okien słonecznych od zachodniej strony sprawiała, że korzystanie z telewizora w godzinach, gdy słońce chyliło się w dół, od godziny 17 do jego zachodu, było niemożliwe w stopniu satysfakcjonującym. Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 posiadają funkcję żaluzji, która sprawia, że swoim wyglądem przypominają żaluzje fasadowe, jednak jest to rozwiązanie znacznie bardziej inteligentne. Ruchome lamele wypełnione innowacyjną pianką termoizolacyjną pozwalają dostosować stopień przepływu światła dokładnie do naszych potrzeb. Rolety można całkowicie zwinąć, jak i opuścić. Tak samo, możemy sterować mechanicznymi lamelami, by doprowadzić tyle słońca, ile potrzebujemy w danej sytuacji. Wszystko możemy wykonać w prosty sposób za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji w naszym telefonie. Proste, prawda?

Dla wielu naszych klientów istotnym aspektem, który zachęca ich do podjęcia decyzji o zakupie, są wysokie parametry termoizolacyjne rolet zewnętrznych Bubendorff ID3. Poprzez wyżej wspomnianą piankę, która znajduje się wewnątrz lameli, jesteśmy w stanie zachować w naszym pomieszczeniu wymarzoną temperaturę – niezależnie od tego czy na zewnątrz panuje 30 stopniowy upał lub jesteśmy w środku zimy stulecia. Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 pozwolą zachować nam upragniony poziom temperatury w naszym pomieszczeniu.

 Kolejną ważną rzeczą w wypadku rolet zewnętrznych Bubendorff ID3 jest wysoka ochrona prywatności. Możliwość sterowania ruchomymi lamelami pozwala nam na stworzenie swoistego lustra weneckiego, za którego będziemy całkowicie niewidoczni, nie tracąc przy tym możliwości obserwowania przez ruchome pióra rolety świata na zewnątrz. W tym aspekcie warto wspomnieć również o mechanizmie antywłamaniowym, które producent zainstalował w swoich roletach. Jest to idealny sposób, by uchronić naszą nieruchomość przed pojawieniem się niechcianych i niezapraszanych gości. Co ważne solidna aluminiowa konstrukcja chroni nasza okna również przed gradem i innymi, potencjalnie niekorzystnymi czynnikami, które mogłyby uszkodzić nasze oszklenie.

W wypadku tej realizacji w Mińsku Mazowieckim zamontowaliśmy 5 sztuk rolet zewnętrznych Bubendorff, z czego 2 z nich z funkcją żaluzji. Jeżeli interesuje Cię bliższe poznanie naszych produktów, skontaktuj się z naszym doradcą!

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na rolety! Nasz sklep w Mińsku Mazowieckim oferuje szeroki wybór rolet w różnych wzorach, kolorach i materiałach. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz profesjonalny montaż, aby zapewnić Państwu satysfakcję z naszych usług.

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.