...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolety Bubendorff na 4 piętrze w Warszawie

Montaż rolet zewnętrznych Bubendorff Warszawa

Jedną z naszych niedawnych realizacji jest montaż rolet zewnętrznych Bubendorff w Warszawskim apartamencie z dużym tarasem. Wysokie zainteresowanie produktami Francuskiej firmy jest spowodowane ich ogromnymi możliwościami, co sprawia, że jest to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań na rynku. W tym przypadku tej konkretnej realizacji główną potrzebą naszego klienta było zapanowanie nad nasłonecznieniem pomieszczenia, które posiada wysoki stopień ekspozycji na słońce. W tym wypadku możliwości tradycyjnych rolet zewnętrznych nie sprawdziły się, ponieważ ich działanie ogranicza się do częściowego lub pełnego zasłonięcia okna. W wypadku rolet zewnętrznych Bubendorff ID3 to my decydujemy o tym, jaki stopień nasłonecznienia jest nam potrzeby. Gwarantuje to system ruchomych lamel, który sprawia, że rolety posiadają funkcję żaluzji fasadowych.
 
Rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 dzięki swojej unikalnej konstrukcji działają w zbliżony sposób do żaluzji fasadowych. Poprzez system inteligentnego domu za pomocą aplikacji lub pilota, regulujemy dostęp światła słonecznego do pomieszczenia, co pozwala nam na korzystanie z rolet w dowolnej chwili, w każdej możliwej potrzebie.
 
Dodatkowo rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 będą dobrym wyborem dla osób strzegących swojej prywatności oraz obawiających się o swoje mienie. Ruchome lamele, pozwalają nam uchronić się przed wzrokiem osób zainteresowanych naszym życiem. Ich działanie przypomina funkcjonowanie lustra weneckiego. Również, co ważne, rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 są wyposażone w rozszerzony mechanizm antywłamaniowy, który skutecznie uchroni nas przed przedostaniem się do naszego domu lub mieszkania osób niepowołanych.
 
W wypadku instalacji rozwiązań Francuskiej marki Bubendorff w mieszkaniu ważnym aspektem jest absolutny brak potrzeby przekłuwania ścian. Jest to często dosyć kłopotliwe, ponieważ w wypadku budynków zbiorowej mieszkaniówki, zgodnie z regulaminem powinniśmy pytać o zgodę na naruszenie elewacji zarządcę nieruchomości. W wypadku rolet zewnętrznych Bubendorff ID3 jest to zbędne, ponieważ ich instalacja nie wymaga przeprowadzania przez ścianę okablowania. Napęd solarny daje urządzeniu pełną autonomiczność. Co istotne baterie słoneczne nie wymagają, tego by znajdować się w całkowitej ekspozycji słonecznej, co sprawie, że zainstalowane nawet na przestrzeni, w której panuje cień, będą spełniać całkowicie swoją funkcję. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, skontaktuj się z nami.
 

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która nie tylko oferuje sprzedaż rolet, ale również profesjonalny montaż. Jesteśmy specjalistami w branży i z przyjemnością pomożemy Państwu w wyborze idealnych rolet, dopasowanych do Państwa potrzeb i preferencji.

 
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.