...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolety Bubendorff jako bariera izolacyjna zapobiegająca stratom ciepła zimą

Rolety termo, zaciemniające Bubendorff

Zadaniem rolet Bubendorff jest zapewnienie poczucia prywatności, zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, a przede wszystkim – skuteczna ochrona przed nadmierną ilością promieni słonecznych nagrzewających mieszkanie w czasie letnich upałów. Produkty tej francuskiej marki pomagają jednak w tworzeniu komfortowych warunków we wnętrzu także w okresie zimowym. Cechują się bowiem znakomitymi właściwościami termoizolacyjnymi, dzięki czemu zapobiegają stratom ciepła w najchłodniejszych miesiącach, nie tylko utrzymując odpowiednią temperaturę, ale również redukując koszty eksploatacji budynku.

Skuteczna termoizolacja dzięki roletom zewnętrznym

Korzystanie z rolet Bubendorff w czasie zimy jest idealnym sposobem na redukcję strat ciepła, a przez to zmniejszenie rachunków za ogrzewanie wynikających z mniejszego zapotrzebowania energetycznego budynku. Wszystko to jest zasługą szczególnej konstrukcji tych osłon. Rolety dysponują bowiem pancerzem z pianką izolującą, który w połączeniu z dopasowanym, szczelnym zamknięciem tworzy swego rodzaju barierę termiczną. Ciepło zgromadzone w pomieszczeniu nie ucieka więc na zewnątrz, natomiast chłodne zimowe powietrze nie przedostaje się do wnętrza. Dodatkowo osłony te chronią szyby okien przed wychłodzeniem, co również ma wpływ na poczucie komfortu w mieszkaniu.

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w ogrodzie zimowym dzięki roletom Rolax

Chcąc jak najlepiej wykorzystywać termoizolacyjne właściwości rolet Bubendorff, warto pozostawiać je otwarte w ciągu dnia, aby ciepło słoneczne nagrzewało wnętrze, natomiast wieczorem całkowicie je zamknąć. Co więcej, w przypadku postawienia na system smart zintegrowany z czujnikiem temperatury rolety zostaną automatycznie zamknięte po zapadnięciu zmroku, gdy na zewnątrz będzie chłodniej niż 12 stopni Celsjusza.

Warto też wspomnieć o tym, że zimą doskonale sprawdzają się nie tylko systemy przeznaczone do standardowych okien, ale także rolety dachowe Rolax do ogrodów zimowych. W takich przestrzeniach właściwa temperatura ma szczególne znaczenie, dlatego wyjątkowe właściwości termoizolacyjne odgrywają tu niezwykle istotną rolę, gwarantując jednocześnie znaczące oszczędności energii, a tym samym – pieniędzy. W połączeniu ze znakomitą trwałością i odpornością na śnieg świetnie sprawdzą się w każdym ogrodzie zimowym albo oranżerii.

W Premium Blinds zajmujemy się dystrybucją rolet zewnętrznych Bubendorff w różnych wariantach – od okiennych, przez dachowe, po tarasowe. Z naszą pomocą zadbasz więc o komfortowe warunki termiczne w czasie zimy w rozmaitych przestrzeniach. Zapraszamy!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.