...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Rolax + Rolety z funkcją żaluzji do Twojego ogrodu zimowego.

Montaż rolet z funkcją żaluzji Świdnik

Decydując się na budowę ogrodu zimowego, warto zadbać o jego bezpieczeństwo oraz rozpatrzyć wszystkie aspekty, które będą decydować o wysokim stopniu komfortu korzystania z pomieszczenia. Rolety dachowe Rolax Francuskiej firmy Bubendorff są ukłonem w stronę wyżej wymienionych. Zostały stworzone z myślą właśnie o ogrodach zimowych. Rolety zewnętrzne są wykonane z aluminium, które z jednej strony jest bardzo wytrzymałym materiałem, a z drugiej strony nie obciążają konstrukcji swoją wagą. Sprawia to, że perfekcyjnie nadają się przeszklonych dachów ogrodów zimowych, oranżerii, a nawet przydomowych basenów. Jej solidna konstrukcja ochroni przestrzeń przed gradem, deszczem czy zalegającym śniegiem.
 
Poza ich oczywistą funkcją, jaką jest zaciemnienie przestrzeni, rolety dachowe Rolax mają perfekcyjne parametry izolacyjne. Wykonane z aluminium lamele podczas produkcji są wypełniane specjalną pianką, która charakteryzuje się wysokimi stopniem termoizolacji. Ta innowacyjna technologia sprawia, że roleta dachowa Rolax może obniżyć temperaturę pomieszczenia nawet o 20 stopni podczas ciepłego lata, a zimą pozwoli nam zachować odpowiednią temperaturę, pomimo ścian ogrodu zimowego ze szkła. Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne, ponieważ pozwala nam na zaoszczędzenie na rachunkach, które pokrywamy za ogrzewanie.
 
W wypadku tej konkretnej realizacji jedną z podstawowych potrzeb klienta, ale też wyzwań po naszej stronie było dopasowanie rolet do dosyć specyficznych wymiarów ogrodu zimowego. Rolety dachowe Rolax i rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 radzą sobie bez problemowo z takimi sytuacjami. Dlaczego? Ponieważ są produkowane pod konkretny wymiar. Firma zajmuje się produkcją rolet od ponad 60 lat, więc doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, przed którymi stają klienci oraz firmy montażowe, dlatego w tym wypadku każde jej rozwiązanie jest szyte na miarę. Niezależnie od tego, czy Twój ogród zimowy ma tylko dwa metry głębokości, czy może ma ich aż 5, rolety dachowe Rolax i rolety zewnętrzne Bubendorff ID3 zostaną dopasowane co do centymetra do Twoich potrzeb.
 
Realizacja znajdowała się w Świdniku. Nasz zespół zamontował 4 sztuki rolet zewnętrznych Bubendorff oraz jedną roletę dachową Rolax. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania, skontaktuj się z nami

Realizacja: Grako Home Design

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.