...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

SMART Rolety Bubendorff z zasilaniem solarnym – Montaż w Gnieźnie

Smart rolety Bubendorff Gniezno

Nasz ostatni montaż rolet odbył się w Gnieźnie, gdzie zainstalowaliśmy rolety z uwzględnieniem specyficznych potrzeb klienta. Dom klienta był już w pełni wykończony, a on nie chciał podejmować prac konstrukcyjnych, dlatego zdecydował się na rolety, które można zamontować bez potrzeby kucia ścian. Dodatkowym czynnikiem wpływającym na decyzję były uszkodzone okna w wyniku wichury oraz działanie intensywnego światła słonecznego, które powodowało blaknięcie drewna. Rolety pełnią więc również funkcję ochronną dla koloru drewna.

Rolety, które zainstalowaliśmy, spełniają wymagania aż do 5 klasy wiatrowej, co oznacza ich wysoką odporność na działanie silnych wiatrów. Montaż przebiegł bardzo szybko i sprawnie, zrealizowany został w zaledwie jeden dzień. Warto podkreślić, że cały proces był nieinwazyjny dla domowników, co było istotne dla klienta, który nie chciał zakłócać swojego codziennego rytmu życia.

Rolety te charakteryzują się uniwersalnością, ponieważ doskonale funkcjonują na każdej stronie świata. Dzięki temu można swobodnie dostosować ich ustawienie do warunków atmosferycznych oraz indywidualnych potrzeb ochrony przeciwsłonecznej.

Dodatkowym atutem jest srebrny kolor pancerza rolet, który pozwala na wprowadzenie do wnętrza najwięcej światła. To estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które spełnia oczekiwania klienta, zapewniając jednocześnie efektywną ochronę przed słońcem i uszkodzeniami wynikającymi z niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.