...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

iDiamant – dlaczego warto się na niego zdecydować? Jak ułatwia sterowanie roletami Bubendorff?

iDiamant Bubendorff

Nowoczesne rozwiązania z dziedziny smart home są chętnie wybierane przez wszystkich miłośników komfortu na co dzień. Co ciekawe, mogą one dotyczyć niemal wszystkiego – od inteligentnych włączników światła, aż po sterowane automatycznie rolety fasadowe. Wygoda i łatwość manewrowania w zakresie rolet zewnętrznych to coś, co można osiągnąć, decydując się na wysokiej jakości produkty Bubendorff wyposażone w innowacyjny moduł sterujący iDiamant.

Urządzenie iDiamant to cud technologii stworzony w ramach partnerstwa pomiędzy Bubendorff, Netatmo oraz Legrand France. Praktyczny, a zarazem prosty w codziennym użytkowaniu system iDiamant umożliwia zdalną obsługę rolet Bubendroff za pomocą dedykowanej aplikacji Legrand Home+Control. Dlaczego warto w niego zainwestować? Ponieważ znacznie ułatwia codzienne użytkowanie rolet, jest niezwykle intuicyjny w obsłudze, a do tego montuje się go ekspresowo. Moduł sterujący iDiamant zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo korzystania z rolet fasadowych w przystępnej cenie. Na więcej informacji na jego temat oraz doradztwo w zakresie montażu możesz liczyć u wyspecjalizowanych dealerów firmy Bubendorff.

Powody, dla których warto zdecydować się na rolety z modułem sterującym iDiamant

To nowoczesne rozwiązanie stworzone przy współpracy takich firm jak Netatmo, Legrand France czy Bubendorff daje szerokie możliwości w zakresie obsługi rolet zewnętrznych. Jakie funkcjonalności oferuje?

  • iDiamant pozwala na sterowanie roletami za pomocą tabletu lub smartfona,
  • dzięki integracji ze stacją pogodową Netatmo można skonfigurować reakcję rolet na konkretne warunki atmosferyczne, np. aby zasuwały się, gdy zrobi się ciemno,
  • system iDiamant to także szansa na tworzenie różnych scenariuszy w zależności od indywidualnych oczekiwań użytkowników, np. opuszczanie rolet po wyjściu z domu,
  • co ważne, umożliwia on też podnoszenie lub opuszczanie rolet w zgodzie z ustalonym wcześniej dziennym harmonogramem.

Moduł iDiamant to prawdziwa innowacja w dziedzinie sterowania roletami zewnętrznymi, które są wykorzystywane zarówno na oknach domów jednorodzinnych, bloków, gabinetów, jak i innych obiektów mieszkalnych lub użyteczności publicznej. Decydując się na rolety Bubendorff z systemem iDiamant, możesz spodziewać się nie tylko wygodnego sterowania za pomocą aplikacji na smartfona lub tablet, ale też pełnej konfiguracji harmonogramu w zgodzie z indywidualnymi oczekiwaniami. Ponadto opuszczanie i podnoszenie rolet możesz powierzyć również samemu modułowi, który będzie czerpał informacje o bieżących warunkach pogodowych ze zintegrowanej z iDiamant stacji pogodowej Netatmo. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością odpowiemy na każde zapytanie.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.