...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Gwarancja Bubendorff – pewność wielu lat niezawodnego działania rolet

Ogród zimowy z roletami

Przy zakupie rolet zewnętrznych najistotniejszą kwestią, na którą zazwyczaj zwracamy szczególną uwagę, jest ich wytrzymałość. Nie chodzi jednak wyłącznie o skuteczną ochronę przed włamaniem czy czynnikami atmosferycznymi, ale też o wieloletnią niezawodność działania, pozwalającą cieszyć się zaletami produktu przez bardzo długi czas. Decydując się na propozycje marki Bubendorff oferowane przez Premium Blinds, każdy Klient może zaś liczyć na niezwykle korzystne warunki gwarancji zarówno samego producenta, jak i naszej firmy zapewniającej usługi serwisowe.

Warunki gwarancji oferowane przez markę Bubendorff

Doskonała jakość rolet Bubendorff zapewniła marce międzynarodową popularność oraz zaufanie Klientów, a jednocześnie pozwoliła producentowi przygotować atrakcyjne warunki gwarancyjne. Produkty są bowiem objęte aż 7-letnią gwarancją, która dotyczy wszystkich elementów – nie tylko samych rolet, ale również ich poszczególnych części, silników, a także paneli fotowoltaicznych. Co więcej, na tak korzystne zasady mogą liczyć Klienci zamawiający różne rodzaje produktów Bubendorff, począwszy od rolet z funkcją żaluzji, przez modele dachowe, na rozwiązaniach przeznaczonych do ogrodów zimowych skończywszy.

Opieka pogwarancyjna Premium Blinds

Dzięki gwarancji Bubendorff osoby, które zdecydują się na zakup rolet zewnętrznych tego producenta, mogą mieć pewność ich znakomitej jakości, funkcjonalności oraz niezakłóconego działania. Premium Blinds, jako oficjalny dystrybutor produktów francuskiej marki, chce jednak jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby Klientów, dlatego po wygaśnięciu 7-letniej gwarancji oferujemy wsparcie profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego. Usługi w jego ramach są wykonywane wyłącznie przez autoryzowanych serwisantów, co nie wiąże się z dodatkowymi kosztami dla użytkownika rolet. Na każde zrealizowane zlecenie udzielamy 2 lat gwarancji, natomiast po upłynięciu 2-letniego okresu darmowego Klient może korzystać z odpłatnego serwisu Premium Blinds.

Rolety Bubendorff – produkty o wieloletniej trwałości

Korzystanie z rolet Bubendorff bez żadnych obaw o ich prawidłowe działanie, solidność, a także elegancki wygląd jest możliwe zarówno za sprawą doskonałej jakości produktów tej uznanej marki, jak i długiego okresu gwarancyjnego oraz profesjonalnej opieki pogwarancyjnej Premium Blinds. Bez względu więc na to, czy zdecydujesz się na rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji, rozwiązania na taras, czy system przeznaczony do ogrodu zimowego, będzie on spełniał swoje zadanie przez wiele lat.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.