...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Dlaczego rolety Bubendorff są lepszym rozwiązaniem niż żaluzje fasadowe?

Rolety otwierane Bubendorff

Żaluzje fasadowe to rozwiązanie, po które sięga wielu właścicieli gospodarstw domowych. Wyglądają estetycznie, dają pożądany w czasie letnich dni cień i mogą zaciemniać nawet bardzo duże powierzchnie. Jednak ich stosowanie ma też wiele wad. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom wymagających Klientów, marka Bubendorff stworzyła zupełnie nowy produkt – rolety z funkcją żaluzji, będące połączeniem tradycyjnych rolet fasadowych oraz przeciwsłonecznych żaluzji. Czym charakteryzuje się ten produkt i dlaczego warto go wybrać?

Ciepłe i wytrzymałe rolety z funkcją żaluzji marki Bubendorff

Kiedy myślimy o ochronie okien przed słońcem, warto zadać sobie pytanie, czy nie zależy nam na produkcie, który – oprócz zaciemniania pomieszczeń – może zaoferować cos jeszcze. Rolety z funkcją żaluzji Bubendorff to znacznie więcej niż tylko możliwość sterowania poziomem naświetlenia w pokoju czy kuchni. Produkt ten ma zwiększoną odporność, dzięki czemu niestraszne są mu silne wiatry, a co więcej – wypełnione pianką termoizolacyjną lamele zapewniają dodatkową ochronę przed wychładzaniem pomieszczeń.

Dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe

W przeciwieństwie do zwykłych żaluzji fasadowych, które łatwo jest uszkodzić nawet bez użycia większej siły, produkt Bubendorff został zaprojektowany tak, aby chronić okna również przed zbyt szybkim sforsowaniem przez włamywaczy. Napędzany światłem słonecznym model MONO ID to jedyne tego rodzaju rozwiązanie dostępne na polskim rynku. Dzięki połączeniu rolet i blokady antywłamaniowej eliminuje ono konieczność instalacji dodatkowego systemu alarmowego, co zazwyczaj jest standardem w przypadku zwykłych żaluzji fasadowych.

Łatwe do utrzymania w czystości rolety zewnętrzne

Utrzymanie estetycznego wyglądu elewacji zakłada częste mycie różnych jej elementów. Niestety – zwykle żaluzje fasadowe są na tyle delikatne, że wymagają specjalnego traktowania niezbyt inwazyjnymi metodami. Ręczne czyszczenie zajmuje wiele czasu i nie pozwala na usunięcie wszystkich zabrudzeń. Mycie rolet Bubendorff możesz wykonać przy okazji wielu innych czynności, gdyż świetnie nadają się do czyszczenia mechanicznego, np. za pomocą karchera. To z kolei pozwala oszczędzić czas i siły.

Decydując się na zakup rolet marki Bubendorff – czy to zwykłych, czy z funkcją żaluzji otrzymujemy wielofunkcyjny produkt, którym możemy zarządzać z poziomu jednego urządzenia, takiego jak smartfon, tablet lub pilot. Dodatkowo zyskujemy estetyczne, trwałe i funkcjonalne wyposażenie domu na lata, gdyż bardzo wysoka jakość tych produktów została potwierdzona aż 7-letnią gwarancją.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.