...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

Bubendorff rozwija sieć partnerów

Świadomość konsumencka dotycząca nowoczesnych rozwiązań – rolet fasadowych czy też żaluzji stale rośnie. Jako że rynek produktów jest w tym zakresie mocno nasycony, każdy z potencjalnych kupujących stara się dobrze rozważyć wszystkie propozycje. Choć jeszcze jakiś czas temu nikt nie zawracał sobie głowy kwestią termoizolacji, integracją z systemami inteligentnego domu czy też funkcją żaluzji dziś są to oczekiwane przez klientów atrybuty świadczące o wysokiej jakości konkretnych rozwiązań, które służyć będą wiele lat.

Rozwijanie sieci partnerskiej to coś więcej aniżeli tylko pozyskiwanie nowych wspólników. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy dołączają do rodziny Bubendorff, mogą polegać na nas zarówno w zakresie marketingu, jak i szkoleń produktowych oraz sprzedażowych. Zdając sobie sprawę z tego, jak dużą popularnością cieszą się produkty francuskiej firmy Bubendorff, pragniemy udostępniać je szerokiej rzeszy zainteresowanych, w czym nieodzowna jest właśnie pomoc partnerów. Dołączając do sieci Premium Blinds, będziesz mógł nie tylko korzystać z kompleksowego wsparcia oficjalnego dystrybutora Bubendorff w Polsce, ale przede wszystkim dostarczać klientom sprawdzone rozwiązania najwyższej jakości.

Dlaczego warto przyłączyć się do sieci partnerskiej Premium Blinds?

Współpraca z nami to pełen dostęp do specjalistycznych produktów Bubendorff takich jak rolety zewnętrzne (również z funkcją żaluzji) z dwoma rodzajami napędu – hybrydowym i solarnym. Będąc partnerem bezpośredniego dystrybutora marki Bubendorff w Polsce, będziesz miał nie tylko szerokie pole do działania w zakresie marży, ale przede wszystkim możliwość korzystania z naszego wieloletniego doświadczenia w pracy z produktami Bubendorff. Jako Premium Blinds zapewniamy fachowe wsparcie w kwestiach sprzedażowych oraz dzielimy się specjalistyczną wiedzą z zakresu konkretnych rozwiązań. Ponadto gwarantujemy również dostęp do oryginalnych części zamiennych i serwisu pogwarancyjnego.

Współpraca z Premium Blinds to:

  • limitowane punkty sprzedaży,
  • intuicyjny system obsługi zamówień,
  • cykliczne szkolenia w showroomie w Warszawie,
  • techniczne wsparcie wykwalifikowanych specjalistów,
  • wizytówka firmy na naszej stronie,
  • atrakcyjne warunki sprzedażowe,
  • uczestnictwo w kampaniach reklamowych,
  • wsparcie posprzedażowe (również po upływie gwarancji),
  • profesjonalne zdjęcia z realizacji,
  • materiały handlowe do pełnej dyspozycji.

Chciałbyś dołączyć do programu partnerskiego Premium Blinds i stać się jednym z promotorów marki Bubendorff? Jako oficjalny dystrybutor zapewniamy najlepsze warunki współpracy zarówno firmom specjalizującym się w sprzedaży rolet, pracowniom architektonicznym, jak i każdemu, kto pragnie stać się częścią rodziny Bubendorff. Przyłącz się do naszej sieci partnerskiej już dziś!

 

 

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.