...
Oficjalny dystrybutor ROLET Bubendorff w Polsce

rolety zewnętrzne

klasyczna roleta mono id3

w wersji solarnej i hybrydowej

Oferowane przez Bubendorff rolety elektryczne z silnikiem hybrydowym są wykonane z aluminiowych profili wypełnionych pianką izolacyjną wtryskiwaną pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu tworzą doskonałą blokadę termoizolacyjną – tradycyjne żaluzje fasadowe nie zapewniają wystarczającej bariery izolacyjnej.

Producent Rolet termoizolacyjnych Bubendorff

Mechanizm

Rolety zewnętrzene

Kolory

Wymiary

Szerokość minimum 49 cm / maksimum 300 cm. Wysokość minimum 43 cm / maksimum270 cm

CZY WIESZ ŻE?

Ten produkt ma jedną cenę bez względu na wymiar i kolor!

7 lat gwarancji na wszystkie komponenty i 2 lata gwarancji na serwis

ZASILANIE W WERSJI HYBRYDOWEJ

CZUJNIK TEMPERATURY

ZASILANIE W WERSJI SOLARNEJ

ROLETY ZEWNĘTRZNE
Z FUNKCJĄ ŻALUZJI​

Smart rolety Producent Bubendorff

roleta mono id3 z funkcją żaluzji

w wersji solarnej i hybrydowej

Unikalna konstrukcja rolety umożliwia otwarcie lameli na podobnych zasadach jak żaluzje fasadowe. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Obrotowe lamele dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz, niemal tak jak to ma miejsce w przypadku żaluzji.

Mechanizm

Kolory

dla ram jak powyżej - kolory lamelek poniżej

Rolety zewnętrzene z Funkcją Żaluzji

Wymiary

Szerokość minimum 49 cm / maksimum 300 cm. Wysokość minimum 67 cm / Maksimum 270 cm.

Sposób montażu

ROLETY DACHOWE

Roleta dachowa ROLAX

Aluminiowe rolety dachowe Rolax przeznaczone są do montażu na dużych przeszkleniach dachowych, w ogrodach zimowych, oranżeriach, przydomowych basenach. Rolety te służa nie tylko do zacieniania szklanych dachów, ale przede wszystkim mają doskonałe właściwości izolacyjne w odróżnieniu od dostępnych na rynku osłon materiałowych.

Producent rolet na okna dachowe, na dach tarasu Bubendorff

Mechanizm

Kolory

Kolor pancerza

Rolety dachowe

Wymiary

Maksymalna powierzchnia do osłonięcia jednym systemem 30 m2.

1 moduł może osiągając maksymalnie 180 cm szerokości i 600 cm wysięgu.

CZY WIESZ ŻE?

Przy opuszczonej rolecie Rolax można uzyskać latem spadek temperatury w pomieszczeniu nawet o 20 stopni!

ROLETY TARASOWE

Rolety bubendorff na okna tarasowe mogą zostać zastosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Ich obsługa odbywa się za pomocą specjalnego pilota lub smartfonu, dzięki czemu zarządzanie roletami może odbywać się z dowolnego miejsca na świecie.

Rolety żaluzje na okna tarasowe ogrodowe do altany Bubendorff

STEROWANIE

Rolety Bubendorff mogą być sterowane na wiele różnych sposobów, zapewniając użytkownikom komfort obsługi, oszczędności i bezpieczeństwo.
 
w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestora system Bubendorff oferuje nam klasyczne rolety zewnętrzne na pilota, jak również systemy sterowane zdalnie i rolety automatyczne.
 
Rolety Bubendorff mogą być zintegrowane z dowolnym systemem inteligentnego domu, dzięki współpracy ze stacją pogodową rolety mogą reagować  odpowiednio do panujących warunków zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Mogą reagować również na sygnały z dowolnych instalacji np. alarmowej czy monitoringu i zamknąć się automatycznie w przypadku zagrożenia.

Podstawowym urządzeniem do sterowania jest pilot jedno lub 4-kanałowy

Jednokanałowy pilot Bubendorff przeznaczony jest do sterowania jedną roletą lub jedną grupą rolet (standardowe wyposażenie każdej rolety). Pilot z zegarem czasowym pozwala na skorzystanie z funkcji zaprogramowania otwierania lub zamykania rolet według preferencji ustawionego czasu.

Idiamant urządzenie stworzone przy współpracy Bubendorff, Legrand France i NETATMo

Sterowanie roletami za pomocą tabletu lub smartfona. Dzięki użyciu stacji pogodowej Netatmo można ustawić reakcję rolet w zależności od pogody. Tworzenie scenariuszy np. wyjście z domu i opuszczenie wszystkich rolet. Programowanie podnoszenia lub opuszczania rolet w zależności od harmonogramu dziennego

ZNAJĄC SWOJE PRODUKTY MARKA BUBENDORFF OFERUJE KLIENTOM AŻ 7 LAT GWARANCJI NA ROLETY ZEWNĘTRZNE. DOTYCZY TO ZARÓWNO ROLET Z FUNKCJĄ ŻALUZJI, JAK ROLET DACHOWYCH ORAZ ROZWIĄZAŃ DO OGRODÓW ZIMOWYCH. GWARANCJA OBEJMUJE WSZYSTKIE CZĘŚCI ŁĄCZNIE Z OGNIWEM FOTOWOLTAICZNYM I AKUMULATOREM.

Gwarancja Bubendorff

po upływie okresu gwarancjnego użytkownicy rolet bubendorff mogą liczyć na profesjonalne wsparcie serwisu pogwarancyjnego premium blinds. usługi serwisowe premium blinds wykonywane są zawsze wyłacznie przez autoryzowanych serwisantów. każda usługa serwisu premium blinds objęta jest 2-letnią gwarancją.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.